Dále doporučujeme, všeobecné informace zdarma

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, Sportovní hry, Závody aut, Adventury, Relaxační hry, Postřehové hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Logické hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Karetní hry, Animace, Stolní a deskové hry a tak dále.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Logické hry, Deskovky, Oblíkačky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Farmářské hry, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Strategické onlinovky apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Sportovní, Postřehové, Logické, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, humor, doporučujeme, Počítačové tapety pro Windows, Vlajka Haiti, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, URL, Státní prapory, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, internetové stránky, tipy, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online hry pro děti zdarma

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Rčení, bonmoty, výroky, úsloví, přísloví, hlášky, moudra

Slavné citáty, Rčení, bonmoty, výroky, úsloví, přísloví, hlášky, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: mytologie, osobnosti, poruchy, politici, politika, věda, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, filozofie, herectví, herci a herečky, umělci, státní správa, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, školství, sport, vlastnosti, historie, záliby atd.

Keywords:Online zeměpisné testy zdarma, multimédia, Online testy a kvízy zdarma, zajímavosti, World Flags, Federace USA, Nejlepší hry pro dívky, kuriozity, Omalovánky k vytištění, Online adventní magazín, Vánoční web, Dopravní značky

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj apod.

černý humor, ftipy, anekdoty, frky, vtipy, vtípky

Chcete se pobavit? černý humor, ftipy, anekdoty, frky, vtipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, murphyho zákony, černý humor, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, kameňáky, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Akční hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Informace, všeobecné informace zdarma

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, okresy České republiky, geocaching, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, státy usa, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, měny, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, týmy NHL, firmy a společnosti, hudební zkratky apod.

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Karetní, Oddechové, Klasické, Velikonoční hry, Sportovní a podobně.

Klíčová slova: V, PC pozadí pro Windows, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Omalovánky k tisku, webovky, č, Free game online hry, Klipart rolničky zdarma ke stažení, Městské a obecní prapory obcí ČR, Životopisy slavných osobností, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

PC pozadí pro Windows - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro notebook, displej, mobilní telefon, smartphone, obrazovka počítače, počítač, monitor, mobil, ultrabook, PC, phablet a pro operační systémy Windows Server 2012, OSX, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Linux Xubuntu, FreeBSD, BlackBerry OS, Android, Java ME, Lubuntu. Wallpapers na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako příroda, krajina, hudební tapety, auta, budovy a stavby, wallpapery, noční města, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, voda a bubliny, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, rostliny, motorky, motocykly, dopravní prostředky. Stahujte v rozlišení 375x667, 375x812, 1600x900, 1080x1800, 1024x600, 1536x864, 2160x3840, 768x1024, 1600x2560, 1152x1920, 360x760, 750x1334, 320x568, 1280x800, 2560x2048, 360x720 atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Vtipy, fórky, ftipy, frky, vtipné texty, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipy, fórky, ftipy, frky, vtipné texty, černý humor. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, kameňáky, židovské anekdoty, černý humor, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: pro dospělé, Přehled přípon a koncovek souborů, Životopisy slavných osobností, Fond d écran, Superhry a hry online zdarma, Tapety na PC ke stažení, V, Rolničky, P, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, počítače

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

PC pozadí pro Windows - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro notebook, displej, mobilní telefon, smartphone, obrazovka počítače, počítač, monitor, mobil, ultrabook, PC, phablet a pro operační systémy Windows Server 2012, OSX, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Linux Xubuntu, FreeBSD, BlackBerry OS, Android, Java ME, Lubuntu. Wallpapers na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako příroda, krajina, hudební tapety, auta, budovy a stavby, wallpapery, noční města, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, voda a bubliny, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, rostliny, motorky, motocykly, dopravní prostředky. Stahujte v rozlišení 375x667, 375x812, 1600x900, 1080x1800, 1024x600, 1536x864, 2160x3840, 768x1024, 1600x2560, 1152x1920, 360x760, 750x1334, 320x568, 1280x800, 2560x2048, 360x720 atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Síť, všeobecné informace zdarma

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Životopisy slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Žhavé výstřely, Diplomat, Hokejisté, Boston Bruins, Egypt, Kněz, Právník, Romantismus, Fotograf, Česká královna, Prezident USA, Žijící, AIDS, Křesťanství, Gymnasté, New Jersey Devils, Prezident, Manýrismus, Dallas Stars, Císař, Husité, KSČ, Poprava, Faraon, Zavražděn, Ekonom, Ital, Politik, První republika, Český slavík, Poslanci, Olympiáda, Prezidenti, Miliardáři, Státník, Scénárista apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, zábava, zeměpis, pro děti, zdroje informací, Vánoce a Nový rok, linky, hyperlinky, Přehled zkratek a akronymů, zdarma, internet, R, Tipy na vánoční dekorace,

Několik fórů na závěr. Vtip Socha: V parku stojí socha děvčete a hocha. S neskrývanou rozkoší každou noc tu sousoší.

V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”

Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Další odkazy:

Naše tipy
Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Sněhulák
Partnerské weby
Obrázky vlajek
Tipy na zajímavé weby
Vymalovánky k tisku
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.