Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Tapety na plochu počítače - full HD pozadí ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu počítače. doporučujeme pro PC, ultrabook, smartphone, notebook, mobil, obrazovka počítače, mobilní telefon, tablet, displej, phablet, monitor a pro operační systémy OSX, Windows 95, Windows 7, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Java ME, Windows NT, Linux Mint, Mac, Windows 10 Mobile. Obrázky na PC zdarma ke stažení z kategorií free wallpapers, motorky, vesmír, kosmos, flóra, stromy, hmyz a pavouci, zvířata, ptáci, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, květiny, Rally, závody aut, fantasy, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, Formule 1, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže. Dostupné rozměry 800x600, 320x568, 1200x1920, 3200x1200, 1152x1920, 393x786, 1152x768, 1024x600, 640x480, 1280x800, 375x667, 2560x1920, širokoúhlé 1366x768, 1536x2048, 3200x1800, 360x720 atd.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Anekdoty, frky, fóry, ftipy, černý humor, kameňáky

Zkuste vypnout! Anekdoty, frky, fóry, ftipy, černý humor, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O škole, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O manželství, O Slovácích, Frky ze života, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O mužích, O ženách, Frky, vtipy, vtípky apod.

Klíčová slova: počítače, pro děti, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, cestování, Dárky, Hry pro dívky online, Databáze osobností Kdo je to?, odkaz, Manchester United FC sepak bola, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Městské a obecní prapory obcí ČR, výukové pomůcky, Online testy zdarma bez registrace

Hry pro dívky online

Běžte na hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Oddechové hry, Barbie hry, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Deskovky, Hry s koňmi, Adventury, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Oblíkačky apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, hudební zkratky, země EU, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, státy usa, úřady a ministerstva, obecné zkratky, geocaching, měny, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, týmy NHL apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Keywords:internetové stránky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, školství, A, Silvestrovský ohňostroj, zajímavosti, multimédia, linky, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, Federace USA, F, Webové online hry zdarma

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země východní Asie apod.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Pardubický kraj apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Síť, informace, cestování, volný čas

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako školství, matematika, jídlo, chemie, internet, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, latina, fyzika, psychologie, politika, věda, sport, hardware, nástroje, materiály, náboženství a křesťanství, český jazyk, kultura, nemoce, technika, software, zkratky, počítače atd.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Kliparty pro dokumenty, Hry pro nejmenší online, Rolničky k vybarvení, kuriozity, Super online kvízy, Onlinovky zdarma, Děda mráz na obrázku, tipy, Hry pro nejmenší online, M, odkazy

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Logické a tak podobně.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Střílečky, Akční hry, Pro dívky, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Stolní a deskové hry, Logické hry, Adventury, Bojové hry a tak dále.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Karetní, Oddechové, Střílečky, Pro dívky, Klasické, parkování - parkovačky, Logické, Závodní, Vánoční online hry, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Sportovní a podobně.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení apod.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, ženy a dívky, sport, náboženství, rostliny, nástroje a přístroje, stavby, ptáci, Vánoce a Advent, hudba, nápoje, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, muži, zvířata, dopravní prostředky, květiny, hmyz, mapy, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Skvělé hry online zdarma, hyperlinky, Přejem krásné Vánoce, Webové online testy zdarma, Adventní magazín, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Vánoční zábava, Nej hry online, Dopravní značení, weby

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Logické a tak podobně.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Střílečky, Akční hry, Pro dívky, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Stolní a deskové hry, Logické hry, Adventury, Bojové hry a tak dále.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma. Vybírejte z kategorií Postřehové, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Montana, Michigan, Severní Dakota, Indiana, Arkansas, Massachusetts, Washington, Havaj, Pensylvánie, Jižní Karolína, Georgie, Mississippi, Minnesota, New Jersey, New York, Tennessee, Wisconsin, Louisiana, Illinois, Virginie, Florida, Vermont, Jižní Dakota, Oklahoma, Arizona, Nevada atd.

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Nevada, Wisconsin, Iowa, Delaware, Washington, Illinois, Jižní Dakota, Virginie, Texas, New York, Wyoming, Ohio, Rhode Island, Massachusetts, Nové Mexiko, Indiana, Georgie, Maryland, Kentucky, Severní Dakota, Michigan, Jižní Karolína, Arizona, Missouri, Aljaška atd.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: zdroje informací, Full HD pozadí na PC, humor, zadarmo, Stručný encyklopedický slovník, Slova vánočních písní, Seznam přípon a koncovek souborů, Kliparty pro dokumenty, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, doporučujeme, Obrázky ke stažení, zdarma, Omalovánky s vánočními motivy,

Několik fórů na závěr. Vtip Maminko, proč máme ... ?: Malý velbloudek se ptá maminky: "Maminko, proč máme na zádech ty dva hrby?" "Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak v nich máme zásobárnu vody." -"Aha. A maminko, proč máme na očích takové dlouhé řasy?" -"Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby nám písek nepadal do očí." -"Aha. A maminko, proč máme na konci nohou takové chlupaté chomáčky?" -" Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby se nám nohy nebořily do písku." -"Aha. A maminko, není nám to všechno tady v ZOO na hovno?"

Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Proč mají gayové nejraději léto? Je barevné, módní a ostatní chlapi jsou v trenýrkách.

Další odkazy:

Partnerské weby
Casino
Tipy na zajímavé weby
Betlém ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční písničky
Naše tipy
Online poker, karetní hry na Internetu
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.