Partnerské weby, inspirace pro volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Motta, výroky, moudrosti, myšlenky, rčení, hlášky, bonmoty

Slavné citáty, Motta, výroky, moudrosti, myšlenky, rčení, hlášky, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o ženách, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o penězích od různých známých osobností.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, okresy České republiky, geocaching, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, země EU, hudební zkratky, státy usa, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky apod.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Moudra, moudrosti, úsloví, rčení, bonmoty, myšlenky, aforismy

Citáty slavných, Moudra, moudrosti, úsloví, rčení, bonmoty, myšlenky, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o dobru od různých známých osobností.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maine, Washington, Nevada, Wisconsin, New York, Oklahoma, Arizona, Wyoming, Indiana, Jižní Karolína, Havaj, Ohio, Oregon, Severní Karolína, Kalifornie, Idaho, Illinois, Georgie, Massachusetts, Louisiana, Alabama, Vermont, Severní Dakota, Missouri, Nové Mexiko, Mississippi atd.

Klíčová slova: internetové stránky, Vlajky států USA, Přehled formátů souborů, odkazy, Sněhové vločky na obrázcích, Ilustrace, obrázky, zadarmo, č, Poker card game, Seznam souborových přípon, Státní prapory všech zemí, Životopisy osobností, tipy

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako národnost, fikce a fantasy, lékařství, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, křesťanství, filozofie, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, školství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, státní správa, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, věda, politika, rodinné vztahy, psychologie, osobnosti, historie, umělci atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Životopisy osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Česká královna, Komunisté, Královna, Sci-fi, Rock ‚n‘ Roll, Scénárista, Skladatel, Husité, Hejtmani, Básník, Manýrismus, Normalizace, První republika, Zpěvačka, Obchodník, Upálen, Žhavé výstřely, Prezidenti, Američan, Sebevražda, Teolog, Herečka, Dallas Stars, Olympijský vítěz, Herec, Boston Bruins, Vrah, Čeští králové, Country, Textařka, Kněz, Textař, Němci, Ministr, Historik, Angličané apod.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Střední Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie apod.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční dárky, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Televize, Linux, Václavské náměstí, Koledy, Pastýř, Neviňátko, Text, Zima, Tapeta, Jedle, Betlém, Keramický adventní věnec, Silvestr, Jídlo, Vídeň, Osvětlení do oken, Advent, Jmenovka, bezlepkové cukroví, Slámový adventní věnec, Desktop, PF, Papírový vánoční stromek, Vánoční svíčky, Vánoční koule, Film, SMS, Mrazík, Jesličky, Atmosféra, Pozadí apod.

Keywords:kuriozity, URL, multimédia, weby, Lucy Liu, M, Obrázky vlajek měst ČR, Hry pro kluky, Betlémská hvězda, Světové vlajky, linky, počítače

Vtipné texty, frky, černý humor, kameňáky, vtípky, ftipy

Zkuste vypnout! Vtipné texty, frky, černý humor, kameňáky, vtípky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Závody aut, Strategie, Adventury, Animace, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Bojové hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Logické hry, Hry pro děti a tak dále.

Síť, inspirace pro volný čas

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost apod.

Klíčová slova: Seznam vlajek měst České republiky, Pozadí na plochu PC, webovky, Sara Shimada, Staré hry online, Super online hry zdarma, pro děti, Vánoční betlém, Online adventní magazín, Pozadí na plochu počítače, info, Online web Hry zdarma bez registrace

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pro děti, Řetězy, Kapr, Popelka, Milka, Osvětlení do oken, Německy, Silvestr, Rostliny, Tiskárna, Husarské knoflíky, bezlepkové cukroví, Vánoční tapety, LED svíčky, Monitor, Schleich, Cesmína, Adventní trhy, Linux, Ohňostroj, K Vytisknutí, Wallpaper, Štóla, Vánoční svařák, Historické ozdoby, Vánoční hvězda, Vánoční koule, Omalovánky, Vídeňský punč, Vinná klobása, Plzeň apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako mapy, zelenina, přístroje, nápoje, nástroje a přístroje, ženy a dívky, Vánoce a Advent, muži, květiny, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, symboly, jídlo a nápoje, láska, hmyz, stavby, ptáci, hudba, náboženství, zvířata, ovoce, rostliny atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, Dopravní značky, Vlajky jednotlivých států USA, Ozdoba, Slovník pojmů Co je to?, Přehled zkratek a akronymů, Životopisy osobností, Vánoční jmenovky na dárky s s motivem Santa Clause ke stažení a vytištění, Online web Hry zdarma bez registrace, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Databáze osobností Kdo je to?

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pro děti, Řetězy, Kapr, Popelka, Milka, Osvětlení do oken, Německy, Silvestr, Rostliny, Tiskárna, Husarské knoflíky, bezlepkové cukroví, Vánoční tapety, LED svíčky, Monitor, Schleich, Cesmína, Adventní trhy, Linux, Ohňostroj, K Vytisknutí, Wallpaper, Štóla, Vánoční svařák, Historické ozdoby, Vánoční hvězda, Vánoční koule, Omalovánky, Vídeňský punč, Vinná klobása, Plzeň apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií nadpřirozené osoby, politika, osobnosti, křesťanství, rodinné vztahy, politici, filozofie, sport, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, historie, psychologie, národnost, školství, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, umělci, fikce a fantasy, záliby, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, lékařství, poruchy atd.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

černý humor, kameňáky, vtipy, anekdoty, vtípky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, kameňáky, vtipy, anekdoty, vtípky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Windows, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O ženách, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O škole, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O manželství, O důchodcích, Vtipy o cikánech apod.

Klíčová slova: cestování, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, odkaz, Ilustrační obrázky, pro dospělé, Vánoční tapeta, Online hry zdarma, V, zdroje informací, Wallpapery do mobilu, Nejlepší zeměpisné kvízy, Onlinovky zdarma, Vánoční koleda Narodil se Kristus Pán,

Několik fórů na závěr. Vtip Kulturák: Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

Chucka Norrise jednou kousla kobra. Po osmi hodinách krutých bolestí chcípla.

Další odkazy:

Partnerské weby
Sněhová vločka
Tipy na zajímavé weby
FC Barcelona
Naše tipy
Omalovánky k tisku
Doporučené odkazy
Sportovní tapety na PC
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.