Tipy na zajímavé weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: věda, kultura, materiály, školství, ekonomie a ekonomika, filozofie, jídlo, rostliny, psychologie, latina, příroda, nápoje, lékařství a medicína, literatura, matematika, software, cestování, sport, chemie, zločin a právo, počítače, zkratky, nemoce, fyzika atd.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, nápoje, ptáci, ovoce, symboly, přístroje, halloween, rostliny, nástroje a přístroje, stavby, auta, jídlo a nápoje, láska, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, smajlíci a emotikony, květiny, mapy, věda, zelenina, hudba, osobnosti a lidé atd.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Osvětlení do oken, Strom, Svíčky, Vánoční koule, Vánoční kaktus, SMS, Ohňostroj, bezlepkové cukroví, Pozadí, Blahopřání, Milka, Vánoční svíčky, Zima, Adventní kalendář, K Vytisknutí, Linux, Jmenovky, Štóla, Ostrava, Vánoční punč, Adventní věnec, Květiny, Nový rok, Špalda, Pastýř, Kameňák, Striezelmarkt, Ježíš Kristus, Štěstí, Linecká kolečka, Borovice apod.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: křesťanství, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, zločin a právo, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, filozofie, umělci, historie, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, politici, přezdívky, sport, osobnosti, věda, národnost, profese a zaměstnání, poruchy, vlastnosti atd.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, Vlajky amerických států USA, Online hry zdarma, Online adventní magazín, Belgium, Dopravní značení, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Seznam přípon a koncovek souborů, Omalovánka vánoční dárky, Online hry pro děti zdarma, Přehled státních vlajek států světa, č, webovky

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Ústecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Keywords:volný čas, zábava, zdarma, Adventní magazín, Kosovo, školství, weby, Online hry zdarma, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, odkaz, zeměpis, pro děti

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Adventury, Logické hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Závody aut, Strategie, Bojové hry a tak dále.

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Severní Dakota, Jižní Dakota, Nebraska, Nevada, Oregon, Tennessee, Virginie, Delaware, Maryland, Kalifornie, Washington, Louisiana, Mississippi, Indiana, Aljaška, Massachusetts, Georgie, New York, Vermont, Florida, Rhode Island, Ohio, New Hampshire, Idaho, Severní Karolína, Montana atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky apod.

Tapety na plochu PC - obrázky na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro mobil, tablet, PC, notebook, ultrabook, monitor, mobilní telefon, počítač, displej, smartphone, phablet a pro operační systémy Windows Server 2012, Mac, Windows XP, Windows NT, Windows 98, Lubuntu, Linux Mint, SUSE Linux, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Windows 10. Wallpapers na plochu PC z kategorií motorky, Formule 1, hmyz a pavouci, fantasy, tenisté a tenistky, fraktály, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, zvířata, sportovní wallpapery, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, oceán, moře, pláže, květiny, nature - příroda, armáda, válka, zbraně. Zvolte si z rozměrů 1152x1920, 1536x2560, 320x568, 750x1334, 1600x2560, 1920x1080 Full HD, 854x480, 1920x1200, 2048x1080, 1600x1200, 1200x1920, 1440x900, 2560x1920, 1280x1024, 393x786, 1152x864 atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Biografie slavných osobností, URL, Poker card game, F, pro dospělé, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Pravá vánoční zábava, odkazy, V, webové stránky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Logické, Klasické, Sportovní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Střílečky, Velikonoční hry, Strategie a podobně.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nemoce, nástroje, materiály, filozofie, počítače, stavebnictví, internet, ekonomie a ekonomika, latina, jídlo, lékařství a medicína, příroda, hardware, software, zkratky, matematika, psychologie, český jazyk, kultura, technika, bankovnictví, politika, náboženství a křesťanství, zločin a právo atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, Matematické testy, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: multimédia, info, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Eliza Dushku, Online testy zdarma, Hry pro kluky, zdroje informací, Wallpapers na plochu, Dopravní značení, Databáze osobností Kdo je to?, linky

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Logické, Klasické, Sportovní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Střílečky, Velikonoční hry, Strategie a podobně.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Vtipné texty, fórky, černý humor, anekdoty, kameňáky, frky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, fórky, černý humor, anekdoty, kameňáky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipné básničky, černý humor, kameňáky, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o metanolu apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: zajímavosti, Online hry zdarma, Nejhranější hry online, Super online hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, kdo je to Mikuláš?, humor, internetové stránky, výukové pomůcky, Wallpapers na plochu PC, Vlajky měst a obcí České republiky, B, Kdo je to Ježíšek?,

Několik fórů na závěr. Vtip Bojovníci: „Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Flags of the world
Doporučené odkazy
Betlém
Partnerské weby
Stromeček
Naše tipy
Omalovánka s adventním svícnem k vytištění
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.