Zajímavé odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Střílečky, Vánoční online hry, Strategie, Velikonoční hry, Karetní, Bojové online gamesy, Logické, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, parkování - parkovačky, Klasické, Hry na vaření a smažení, Závodní a podobně.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Klíčová slova: Online adventní magazín, M, Super online flash hry, Státy a jejich prapory, Adventní blahopřání k vánocům, multimédia, linky, Online biografie, životopisy osobností, Omalovánky pro děti, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník, volný čas, Nejhranější online hry zdarma

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční dárky, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sněhulák, SMS, Vídeňský punč, Vánoční svíčky, Vykrajovátka, Přání, Osvětlení, Desktop, Papírový vánoční stromek, Vídeň, Samolepky, Sám doma, Anglicky, Silvestr, Vánoční koule, Plocha, Striezelmarkt, Windows, Koledy, Štóla, Francouzsky, K Vytištění, Vinná klobása, Vánoční stromek, Zdraví, Brambořík, Kuba, Vánoční ozdoby, Václavské náměstí, Santa Claus, Vánoční koledy apod.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Alabama, Kalifornie, Utah, Michigan, Wisconsin, Kansas, Havaj, Massachusetts, Virginie, Vermont, Indiana, Pensylvánie, Aljaška, Connecticut, Arizona, Delaware, Arkansas, Louisiana, Maine, New Jersey, Oklahoma, Severní Karolína, Washington, Nové Mexiko, Ohio, Missouri atd.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, země Afriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Oblíkačky, Barbie hry, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Deskovky, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Logické hry, Střílecí hry, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky apod.

Keywords:Seznam zkratek a akronymů, V, weby, cestování, Vánoční svícen, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Přehled formátů souborů, Super online flash hry, Obrázek sněhové vločky, Seznam přípon a koncovek souborů, Onlinovky zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - full HD tapety na PC zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší pozadí na plochu zdarma. vhodné pro mobilní telefon, smartphone, monitor, phablet, PC, notebook, mobil, ultrabook, displej, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy BlackBerry OS, Chrome OS, Java ME, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Windows NT, Windows 2000, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Red Hat Linux. Full HD pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, hudební tapety, letadla, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, rostliny, budovy a stavby, motorky, motocykly. Stahujte ve velikostech 360x760, HD 1280x720, hi res 2560x1920, 1152x1920, 375x812, 412x846, 1280x960, 1800x1440, 1920x1200, 750x1334, 2048x1080, 1280x768, 1200x1920, 1536x2048, 1440x960, 1536x864 atd.

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Oddechové, Závodní, Sportovní, Bojové online gamesy, Střílečky, Strategie, Vánoční online hry, Klasické, Pro dívky, Karetní, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení a podobně.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Staré hry online, Americké federální vlajky, Tapety na plochu města, pro děti, Nejhranější hry online, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Chelsea Football Club, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Online hry zdarma, Dopravní značky, humor

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Obrázky na PC zdarma ke stažení - pC pozadí pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC zdarma ke stažení. vhodné pro počítač, phablet, notebook, monitor, mobilní telefon, tablet, PC, displej, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Windows Me, Windows NT, Mac, Windows 95, Linux Mint, SUSE Linux, Windows XP, Windows 98, Windows 7. Full HD tapety na PC zdarma z kategorií hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, free wallpapers, Formule 1, oceán, moře, pláže, zvířata, velkoměsta a noční život, květiny, Rally, závody aut, motorky, tenisté a tenistky, fraktály, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, sportovní a závodní auta, ptáci, flóra, stromy. Stahujte v rozlišení 1536x2048, 768x1024, 3200x1200, 2560x2048, 1920x1080 Full HD, 640x480, 1600x2560, 1152x768, 320x568, 1024x600, 1080x1920, 360x640, 2560x1440, 1680x1050, 1280x960, 2160x3840 atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj apod.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Linecká kolečka, Jmenovka, Vánoční dekorace, Televize, Ježíšek, Písnička, Francouzsky, Vánoční svařák, Windows, Jmenovky, Zima, K Vytištění, Rostliny, Láska nebeská, Vánoční pozadí, Tichá noc, Vánoční ubrusy, Vánoční filmy, Jedle, Papírové ozdoby, Německy, Plocha, Sněhulák, Osvětlení do oken, Popelka, Třásně, Keramický adventní věnec, Schleich, Ostrava, Štědrý večer, Vánoce apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: zeměpis, počítače, školství, Vlajky států střední Ameriky, zdarma, Webové online testy zdarma, zdroje informací, Vlajky, flags, hyperlinky, zadarmo, Wallpapers na PC

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Obrázky na PC zdarma ke stažení - pC pozadí pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC zdarma ke stažení. vhodné pro počítač, phablet, notebook, monitor, mobilní telefon, tablet, PC, displej, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Windows Me, Windows NT, Mac, Windows 95, Linux Mint, SUSE Linux, Windows XP, Windows 98, Windows 7. Full HD tapety na PC zdarma z kategorií hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, free wallpapers, Formule 1, oceán, moře, pláže, zvířata, velkoměsta a noční život, květiny, Rally, závody aut, motorky, tenisté a tenistky, fraktály, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, sportovní a závodní auta, ptáci, flóra, stromy. Stahujte v rozlišení 1536x2048, 768x1024, 3200x1200, 2560x2048, 1920x1080 Full HD, 640x480, 1600x2560, 1152x768, 320x568, 1024x600, 1080x1920, 360x640, 2560x1440, 1680x1050, 1280x960, 2160x3840 atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj apod.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, odkazy, webovky, Kliparty zdarma, Nej hry online, Silvestrovský ohňostroj, zajímavosti, Pozadí na plochu PC, Databáze osobností Kdo je to?, info, F, Biografie známých osobností, Online vánoční skládačka,

Několik fórů na závěr. Vtip Nekecej!!!: Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej.

Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Další odkazy:

Naše tipy
Stahujte zdarma adventní obrázky a kliparty
Zajímavé internetové odkazy
Poker online card game
Partnerské weby
Zahrajte si vánoční online hru Hopsající Santa
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k svátku, obrázková přání
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.